Підвищення кваліфікації


Викладачі КрНУ із свідоцтвами  2021 року

Бескоштовне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників


Уперше за співпраці з Університетом менеджменту освіти НАПН України 15 науково-педагогічних працівників КрНУ (в тому числі 9 викладачів кафедри психології, педагогіки та філософії) пройшли безкоштовне підвищення кваліфікації з курсу «Розвиток психолого-педагогічної компетентності науково-педагогічних працівників ЗВО».

Довгострокове підвищення кваліфікації відбувалося впродовж року в три етапи:

І етап (очний) з 15.02–19.02.21 р.;
ІІ етап (дистанційний) з 20.02–11.09.21 р.;
ІІІ етап (очний) з 13.09–17.09.21 р.

Викладачі розглянули питання професійного розвитку в умовах реформ, психологічні особливості розвитку конкурентоздатності майбутнього фахівця, забезпечення якості освітнього процесу в закладі вищої освіти, індивідуальний мобільний простір сучасного педагога, перспективи та особливості дистанційної форми навчання.

Довгострокове підвищення кваліфікації завершилося захистом наукових робіт і отриманням відповідних свідоцтв (переглянути свідоцтва можна у профайлах викладачів).

Співпраця начальних закладів продовжується. Більше 30 науково-педагогічних працівників різних кафедр університету навчатимуться в Університеті менеджменту освіти НАПН України 2022 року.

Викладачі кафедри ППФ із свідоцтвами 2021 року
Викладачі кафедри ППФ із свідоцтвами 2021 року

Документи про підвищення кваліфікації


Сертифікат про міжнародне підвищення кваліфікації в Бялостокскому університету (Польща)


Сертифікат про володіння польською мовою на рівні B2 “Kurs jezyka polskiego”, виданий Університетом економіки в Бидгощі (Польща)


Сертифікат про володіння польською мовою на рівні B2 “Kurs jezyka polskiego”, виданий Університетом економіки в Бидгощі (Польща)

© Copyright 2012–2024 Кафедра психології, педагогіки та філософії. All Rights Reserved.