ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»

11-12 квітня 2017 року відбулося проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» на базі Української інженерно-педагогічної академії (м.Харків).

Вітаємо з перемогою (ІІІ місце) студентку з напряму 6.030102 «Психологія» студентку 4 курсу Зюман Ганну Юріївну, та її наукового керівника: д.пед.н., проф. Поясок Тамару Борисівну.

Олімпіада

Члени журі олімпіади були приємно вражені високим рівнем підготовки та креативністю демонстрації дидактичного проекту заняття.

Кафедра психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського щиро вітає з перемогою та бажає подальших наукових досягнень та перемог!

Олімпіада