Здобуваємо нові знання та навички здійснення психологічної допомоги

25 березня викладачі кафедри психології, педагогіки та філософії - Білоус Руслана Миколаївна і Літвінова Ольга Володимирівна відвідали тренінг, який проводив відомий французький волонтер, засновник громадської організації «Smile for Ukraine» Ніколя Такюссель. Дідусь Ніколя народився в Україні, тому, маючи українське коріння він не зміг залишитись осторонь тих подій, що відбувались на Майдані 2014 року, і потім в зоні АТО. Ніколя розробив свою систему реабілітаційних заходів, які він використовує при роботі з бійцями, як в зоні АТО, так і в шпиталях, а також в роботі з вимушено переміщеними особами та родинами загиблих героїв.

Тренінг Ніколя Такюселля

Метод Ніколя – це, насамперед, поєднання мозку і тіла, усвідомлення емоцій, націленість на майбутнє і зміна системи переконань. Перше, що роблять ті, хто приходить до Ніколя на заняття – це обійми та усмішка один одному, адже тілесний контакт надає людині усвідомлення того, що він – живий, він здатний відчувати і він має підтримку він інших!

Сподіваємось, що Ніколя знайде можливість провести свій майстер-клас для студентів-психологів і тоді волонтерів «Smile for Ukraine» стане набагато більше!!!

Тренінг Ніколя Такюселля