• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

Чоловіче і жіноче – як зрозуміти, взаємодіяти і усвідомити

   9 березня, після тривалої перерви почала працювати Психологічна майстерня, і в ці березневі дні ми не змогли обійти стороною питання жіночої та чоловічої психології. Тому в дружній і зацікавленій атмосфері розбирали відмінності чоловіків та жінок, що обумовлені фізіологічними процесами, будовою мозку, особливостями виховання та тиском гендерних стереотипів, які нав’язують типові особливості жіночого та чоловічого стилю поведінки, видів діяльності, місця в системі суспільних відносин.

 

Психологічна майстерня

 

   Завдяки використанню універсального інструменту психолога – метафоричних асоціативних карт – ми прагнули усвідомити чоловічу та жіночу енергії, які поєднані в кожній людині, як Інь і Яні, як архетипи Аніми і Анімуса, розбирали засоби підсилення цих енергій.

  Наприкінці заняття, завдяки використанню техніки правопівкульного інтуїтивного малювання учасники майстерні, усвідомивши, які частини свого «Я» потрібно підсилювати сворили символічний образ дерева енергій.

   Тема жіночого і чоловічого – вічна, і кожного разу ми знаходимо нові горизонти для розуміння, для досвіду, для усвідомлення того, що чоловік і жінка – це те, що не може одне без одного!!! Далі буде...

 

Психологічна майстерня

 

Психологічна майстерня

 

Психологічна майстерня

 

Психологічна майстерня

 

Психологічна майстерня