• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

Як стати психологом

Кременчуцькі новини 

Отримати кваліфікацію психолога можна в Кременчуцькому національному університеті імені М. Остроградського.

YouTube / Google Диск

ІV Міжнародна конференція "Психолого-педагогічні та соціальні проблеми сучасного суспільства"

19-20 квітня 2018 року на базі кафедри психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського була проведена ІV Міжнародна конференція «Психолого-педагогічні та соціальні проблеми сучасного суспільства».

У конференції взяли участь та представили результати своїх досліджень і розробок науковці із ВНЗ та наукових закладів десяти міст України (Київ, Харків, Херсон, Полтава, Сєвєродонецьк, Слав’янськ, Старобільськ, Житомир, Дніпро, Кременчук) та п’яти зарубіжних країн: Німеччина, Польща, Китай, Португалія, Республіка Казахстан.

Під час роботи конференції були проведені пленарне та секційні засідання, майстер-класи, презентація проекту, практичний семінар. За результатами конференції видано збірник наукових матеріалів.

Програма конференції

Збірник наукових матеріалів

Презентація конференції

Дитячо-батьківські стосунки – психологічні особливості та наслідки неправильного виховання

17 лютого відбулось чергове засідання школи юного психолога на таку цікаву та вічну тему взаємостосунків між батьками та дітьми. Батьківська сім’я – це перше і головне середовище для дитини, де вона повинна отримувати задоволення власних потреб – в безпеці, в прийнятті, в турботі. Але буває так, що батьки, під маскою «любові» заважають дитині отримати самостійність, вміння відстоювати свою думку, бути соціально зрілою особистістю.

 

Новини

 

Детальніше...

Виховні заходи весняного семестру

Магістри спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки успішно завершили навчання на кафедрі та отримали дипломи разом з кваліфікацією «викладач університетів та вищих навчальних закладів».

 

Звіт

 

Детальніше...

Даруємо любов дітям!

15 лютого студенти кафедри, під керівництвом доцента Літвінової О. В., провели чергову волонтерську акцію «Даруємо любов дітям» для дітей, які знаходяться в центрі соціально-психологічної реабілітації. Почуття любові – це те, що повинно жити в серці кожної людини, це почуття, яке спрямоване на світ, на людей, на справу, якою займаєшся. В цей день студенти-психологи подарували частину своєї любові дітям, які знаходяться в складних життєвих обставинах і потребують нашої уваги, терпіння та турботи.

 

Новини

 

Детальніше...