• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

Святкуємо День науки!!!

   17 травня 2017 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулось святкування Дня Науки і студенти групи ПС-15-1 не могли залишити цю подію без уваги, заздалегідь готуючись до неї.

 

День науки

 

Детальніше...

Вручення дипломів магістра психології та магістра наук про освіту

   В урочистій та хвилюючій атмосфері 13 травня 2017 року на кафедрі відбулося вручення дипломівпершому випуску магістрів за спеціальностями «Психологія» та «Науки про освіту». Їх отримали 23 висококваліфікованих фахівці.

 

Вручення дипломів

 

Детальніше...

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»

   11-12 квітня 2017 року відбулося проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» на базі Української інженерно-педагогічної академії (м.Харків).

   Вітаємо з перемогою (ІІІ місце) студентку з напряму 6.030102 «Психологія» студентку 4 курсу Зюман Ганну Юріївну, та її наукового керівника: д.пед.н., проф. Поясок Тамару Борисівну.

 

Олімпіада

 

Детальніше...

Відзначення всеукраїнського дня психолога

   Відзначення всеукраїнського дня психолога на кафедрі тривало протягом тижня та супроводжувалося низкою різноманітних просвітницьких, пізнавальних та культурних заходів. Завершилося професійне свято концертною програмою, яку підготували студенти у актовій залі університету 20 квітня 2017 року.

 

День психолога

 

Детальніше...

Зелена толока

На толоці побували,

Весну радо зустрічали.

Там активно працювали,

Рідне місто прикрашали.

 

Толока

 

Детальніше...