• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

Дитячо-батьківські стосунки – психологічні особливості та наслідки неправильного виховання

17 лютого відбулось чергове засідання школи юного психолога на таку цікаву та вічну тему взаємостосунків між батьками та дітьми. Батьківська сім’я – це перше і головне середовище для дитини, де вона повинна отримувати задоволення власних потреб – в безпеці, в прийнятті, в турботі. Але буває так, що батьки, під маскою «любові» заважають дитині отримати самостійність, вміння відстоювати свою думку, бути соціально зрілою особистістю.

 

Новини

 

Детальніше...

Даруємо любов дітям!

15 лютого студенти кафедри, під керівництвом доцента Літвінової О. В., провели чергову волонтерську акцію «Даруємо любов дітям» для дітей, які знаходяться в центрі соціально-психологічної реабілітації. Почуття любові – це те, що повинно жити в серці кожної людини, це почуття, яке спрямоване на світ, на людей, на справу, якою займаєшся. В цей день студенти-психологи подарували частину своєї любові дітям, які знаходяться в складних життєвих обставинах і потребують нашої уваги, терпіння та турботи.

 

Новини

 

Детальніше...

Подолаємо наслідки війни разом!

Під таким гаслом 25-26 листопада в Києві відбулась міжнародна конференція «Травматерапія в конфліктних та постконфліктних регіонах: підсилення спеціалістів, які працюють з наслідками війни, через обмінні практики». У конференції взяла участь к.психол.н., доцент кафедри психології, педагогіки та філософії Літвінова Ольга Володимирівна, яка проводила і проводить роботу з дітьми, які постраждали від збройного конфлікту на сході України та їхніми батьками.

 

Новини

 

Детальніше...

Підтримуємо захист прав людини!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Протягом всієї цієї кампанії охоплює такі важливі дати, як:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством.

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

5 грудня - Міжнародний день волонтера.

6 грудня - Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі.

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією.

10 грудня - Міжнародний день прав людини.

 

Новини

 

Детальніше...

Студентів навчали впливати на владу з допомогою відкритих даних

Як контролювати владу та боротися з корупцією за допомогою відкритих даних? Про це 25.10.2017 р. активісти "Кременчуцького антикорупційного центру" говорили зі студентами - майбутніми психологами. В презентації, розглянутій на тренінгу, використовувалися матеріали інформаційного проекту "Твоя Справа", який створено в межах проекту "Більше фактів для діалогу" за підтримки Інституту висвітлення війни та миру (IWPR), Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, Центру локального самоврядування та Школи журналістики УКУ. В якості тренерів виступали: Гуйда Оксана Анатоліївна - голова ГО "Кременчуцький антикорупційний центр"; Калініченко Лариса Анатоліївна - виконавчий директор ГО "Кременчуцький антикорупційний центр"; Марискіна Олена Олександрівна - юрист ГО "Кременчуцький антикорупційний центр"; Сінельніков Данило Олегович - журналіст-розслідувач ГО "Кременчуцький антикорупційний центр".

Детальніше - http://rkr.in.ua/7360-studentv-navchali-vplivati-na-vladu-z-dopomogoyu-vdkritih-danih.html

 

Школа юного психолога

 

Детальніше...