• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

Студентів навчали впливати на владу з допомогою відкритих даних

Як контролювати владу та боротися з корупцією за допомогою відкритих даних? Про це 25.10.2017 р. активісти "Кременчуцького антикорупційного центру" говорили зі студентами - майбутніми психологами. В презентації, розглянутій на тренінгу, використовувалися матеріали інформаційного проекту "Твоя Справа", який створено в межах проекту "Більше фактів для діалогу" за підтримки Інституту висвітлення війни та миру (IWPR), Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, Центру локального самоврядування та Школи журналістики УКУ. В якості тренерів виступали: Гуйда Оксана Анатоліївна - голова ГО "Кременчуцький антикорупційний центр"; Калініченко Лариса Анатоліївна - виконавчий директор ГО "Кременчуцький антикорупційний центр"; Марискіна Олена Олександрівна - юрист ГО "Кременчуцький антикорупційний центр"; Сінельніков Данило Олегович - журналіст-розслідувач ГО "Кременчуцький антикорупційний центр".

Детальніше - http://rkr.in.ua/7360-studentv-navchali-vplivati-na-vladu-z-dopomogoyu-vdkritih-danih.html

 

Школа юного психолога

 

Детальніше...

Моє професійне покликання

28 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання Школи юного психолога на тему «Моє професійне покликання», яке проводили доцент кафедри, к.психол.н. Білоус Р.М. та студентка-магістрантка 2 курсу навчання Писаренко Д.О. Запропоноване учням заняття дозволило апробувати вправи з програми магістерського дослідження Писаренко Д. на тему «Розвиток професійної мотивації студентів засобами активного психологічного впливу»Школярі у сприятливій доброзичливій атмосфері розширили власні знання про світ професій, мотивацію вибору тощо. Особливу зацікавленість у школярів викликало проведення професійної гри «Нова планета» та робота з метафоричними асоціативними картами.

 

Школа юного психолога

 

Детальніше...

Святкуємо День науки!!!

   17 травня 2017 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулось святкування Дня Науки і студенти групи ПС-15-1 не могли залишити цю подію без уваги, заздалегідь готуючись до неї.

 

День науки

 

Детальніше...

Новий старт роботи Школи юного психолога!

Традиційний початок роботи школи юного психолога – 30 вересня, день, коли святкують день святих Віри, Надії та Любові – всього того, що так необхідно кожному з нас для сприйняття сьогодення!

 

Школа юного психолога

 

Детальніше...

Вручення дипломів магістра психології та магістра наук про освіту

   В урочистій та хвилюючій атмосфері 13 травня 2017 року на кафедрі відбулося вручення дипломівпершому випуску магістрів за спеціальностями «Психологія» та «Науки про освіту». Їх отримали 23 висококваліфікованих фахівці.

 

Вручення дипломів

 

Детальніше...