• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

СТАЖУВАННЯ У ПОЛЬСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЕКОНОМІКИ

В період з 20 по 24 листопада група науково-педагогічних працівників університету та аспірантів кафедри психології, педагогіки та філософії Оксана Костенко, Марина Кірюхіна під керівництвом професора Геннадія Москалика пройшли курс стажування в Університеті економіки (м.Бидгощь, я Польща). В ході навчання прослухано ряд лекцій професорів WSG, здійснено обмін думками щодо подальшого співробітництва та обміну студентів та викладачів в рамках програми Erasmus. Президенту WSG Кшиштофу Сікорі передано лист подяки міського голови Кременчука Віталія Малецького. В ході стажування оглянуто матеріально-технічну базу закладу, відвідано структурні підрозділи, дошкільний заклад,  проведено екскурсію до Замку Марієнбург міста Мальборк. Професор Геннадій Москалик прочитав лекціі польським студентам -психологам на тему: «Neurolingwistyczne programowanie”.

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ НА ТЕМУ "Емоційність"

24 жовтня 2019 студенти групи ПС-18-1 разом з завідувачем кафедри, к.психол.н., доцентом Білоус Русланою Миколаївною провели психологічний тренінг на тему «Емоційність». На цьому тренінгу ми досліджували розмаїття емоцій та почуттів, вчились показувати їх різними засобами (вербальними та невербальними), розвивали емпатію. Завдяки таким заняттям ми більше розкриваємося перед один одним, відчуваємо себе одним цілим, справжньою групою та створюємо приємну дружню атмосферу, що важко зробити в звичайних умовах «лекція-семінар».

На початку ми провели невелику розминку у вигляді тренування з пілатесу. Потім кожен з студентів провів свої цікаві вправи, які, так чи інакше, стосувались емоцій, їх розуміння та прояву. Наприклад, ми витягували карточки, на яких були написані різноманітні почуття та емоції. Кожен мав згадати історію з власного досвіду, коли він відчував написану емоцію и розповісти її так, аби не назвати її. Інші мали вгадати, що саме кожен відчував. Так ми не лише знайомились з емоціями, але й дізнавалась більше про один одного.

Read more...

ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

Ось тепер можна сміливо стверджувати: «Нашого полку прибуло!».

10 жовтня 2019 р. на кафедрі відбулася подія, яка стала вже традиційною – посвячення першокурсників-психологів у студенти. Це свято знайомства не тільки для першокурсників, а й для усіх студентів та викладачів кафедри. Як і ведеться, кожна група презентувала себе у вигляді слайд-шоу та різножанрових творчих художніх номерів, де кожен, хто має здібності, міг себе розкрити. Група ПС-19-1 також має багато талантів, чим і були подивовані усі присутні.

Read more...

HALLOWEEN

Останнім часом в Україні стає все більш популярним свято Хеллоуїн. З історії відомо, що зародження назви - це шотландський скорочений варіант,  який англійською інтерпретувався словосполученням All-Hallows-Even. В перекладі означає "вечора усіх святих". Містичне свято являється не просто цікавим, а й спробою долучити себе до потойбічного світу. Адже у ніч із 31 жовтня на 1 листопада світ живих і світ мертвих відкривають свої двері, і мешканці потойбіччя пробираються на землю. Моторошно, чи не так?

Read more...

СТАЖУВАННЯ У WSG

Стажування у WSG (Університеті економіки) в Бидгощі (Польща) у квітні 2019 року під керівництвом професора Г.Москалика. Група освітян м.Кременчука відвідала м. Торунь - батьківщину Миколи Коперніка. Группа стажистів Кременчука вивчила досвід роботи центру реабілітації в Університеті реабілітації в Університеті економіки (Бидгощь) та отримали сертифікати.

 

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4