• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

ПІДГОТОВКА ТА ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ РОБІТ

Порядок

підготовки та захисту випускних кваліфікаційних робіт, організація і проведення державних екзаменів 2019/2020 навчального року

під час карантину з використанням дистанційних технологій

Загальні положення

Під час підготовки та захисту випускних кваліфікаційних робіт (ВКР), проведення державних екзаменів усі учасники освітнього процесу повинні дотримуватися вимог Положення про організацію освітнього процесу в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, затвердженого наказом ректора КрНУ від 06.11.2019 № 302-1 і схваленого вченою радою КрНУ (протокол № 2 від 31.10.2019); Положення про порядок, створення, організацію і роботу екзаменаційної комісії, затвердженого наказом ректора КрНУ від 30.08.2019 № 241-1 і схваленого вченою радою КрНУ (протокол № 1 від 30.08.2019).

Read more...

ЗАКРІПЛЕННЯ СТУДЕНТІВ ЗА РЕЦЕЗЕНТАМИ

Розподіл студентів за посиланням ТУТ.

День науки: Емоційна саморегуляція та техніки подолання стресу

Продовження заходів до Дня науки! Відбувся вебінар на тему "Емоційна саморегуляція та техніки подолання стресу", де активність виявили студенти гр. СОУ-19-1. Дихальна гімнастика, вправи на концентрацію уваги, малюнкові техніки та медитація на завершення спонукали до експерименту: сформований комплекс завдань виконувати системно тиждень, а потім обговорити результати.

 

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5

 

День науки: Круглий стіл

19 травня відбувся круглий стіл з нагоди Днів науки в Україні, присвячений актуальному зараз напрямку проектування майбутнього освіти та суспільства взагалі - ф'ючер-компетентності, організатором якого виступила кафедра освітнього лідерства Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Учасники з України та Фінляндії обговорили вже наявний досвід щодо прогнозування майбутнього та визначили перспективи розвитку ф'ючер-компетентності різних учасників освітнього процесу. Дякую зацікавленим студентам груп ПС-19-1 та ПС-16-1, які прийняли активну участь, чудово виступили, отримали схвалення учасників та організаторів. Дуже приємно було чути, як їх запрошують приєднуватися до інших проектів та навіть на роботу!

 

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5

День науки: Техніки Майнфулнес

Заходи до Дня Науки тривають!
Техніки Майнфулнес як засоби допомоги в стресових ситуаціях дуже корисні для розвитку навичок щодо уповільнення життя, для зосередження уваги на "тут і тепер". Практикували, досліджували, відкривали нові можливості для подолання стресових подій життя!
"Ми не можемо позбутися хвиль на морі!
Але ми можемо навчитися серфінгувати на них" (Джон Кабат-Зін, засновник майнфулнес підходу).
 
Фотозвіт: 1 2 3