• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

ВИПУСКНИКИ ПС-15-1

Наші випускники на захисті психологічного здоровя дітей та підлітків

 

Випускниці освітньої програми «Психологія» першого (бакалаврського) рівня Кривохат Ірина і Робота Тетяна, які закінчили програму підготовки 2019 році – тепер наші колеги! Кривохат Ірина – працює практичним психологом в Кременчуцькій гімназії №9, Робота Тетяна – працює на посаді соціального педагога в тій ж самій гімназії. Дівчата відмічають, що отримали під час навчання важливі професійні компетенції, які дозволяють їм тепер проводити психодіагностичну, психоконсультаційну та психолого-просвітницьку діяльність. Пишаємося нашими випускниками і завжди чекаємо до себе в гості!

 

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5 6 7 8

ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ 2019

Зустрічі з випускниками – досвід, мотивація, комунікація!

 

25 листопада відбулась зустріч студентів 4 курсу із випускницею освітньої програми «Психологія», магістром психології, Витришко Іриною, яка продовжує навчання в методі позитивної психотерапії, працює, надає консультаційні послуги. Іра розповіла про своє знайомство з позитивної психотерапією, основними принципами даного підходу, про роль притч, балансну модель. Ми вдячні нашим випускникам за те, що ділитесь, що не забуваєте свою Альма Матер! Ми завжди раді Вам, чекаємо на вас!

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5 

ПСИХОЛОГІЯ ДЛЯ ВСІХ

Підвищення психологічної обізнаності триває!

 

Кафедра психології, педагогіки та філософії вже другий рік проводить курси з популяризації психологічних знань, підвищення рівню психологічної культури. Кожна група слухачів, які долучаються до нашої науки – Психології – завжди особлива! Всі слухачі курсів проходять шлях самопізнання, саморозуміння, вчаться слухати себе та інших, взаємодіяти один з одним, відпрацьовують навички ораторського мистецтва, знайомляться з поняттями «темперамент», «характер», «емоційний інтелект», «конфлікт», «стиль дитячо-батьківських стосунків», «сімейні кризи» та багато інших.

Черговий випуск слухачів наших курсів «Світ психології» відбувся 6 грудня! Обізнаних людей в світі психологічних знань стало більше! Пишаємося вами, дякуємо, що довіряєте нам і рухаємось далі!

Додаткову інформацію Ви можете знайти в розділі: "Курси" або ж за телефононами: 

073-309-46-45; 066-115-57-97

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5 6 

 

МЕТАФОРИЧНІ АСОЦІАТИВНІ КАРТИ

Занурюємось в світ Метафоричних асоціативних карт

 

Метафоричні асоціативні карти – унікальний інструмент і помічник практичного психолога. В професійних колах цей інструмент відомий під різними назвами: «О-карти», «Проективні карти», «Терапевтичні карти» та ін. Завдяки психотерапевту та видавцю Моритцю Егетмайєру, карти розповсюдилася по всьому світу та завоювали велику кількість прихильників.

Read more...

ЗАХИСТ МАГІСТРІВ 2019

Ще одна прекрасна подія у житті нашої кафедри: захист результатів магістерських досліджень студентами спеціальності011 освітні педагогічні науки.16-17 грудня 2019 року відбувся захист магістерських робіт студентів денного та заочного навчання спеціальності 011 освітні педагогічні науки. Це був чудовий захист, актуальні теми досліджень розкривалися під керівництвом досвідчених педагогів кафедри у виконанні талановитих, креативних студентів.

Вітаємо всіх магістрантів спеціальності 011 освітні педагогічні науки із закінченням напруженої творчої роботи та блискучим захистом магістерських випускних робіт. 
 
ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5 6