• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

КОНКУРСНІ СТУДЕНТСЬКІ РОБОТИ

І етап конкурсу студентських наукових робіт

2019 – 2020 н. р.

 

На кафедрі психології, педагогіки та філософії у грудні 2019 року студенти спеціальностей 053 «Психологія» та 011 «Освітні, педагогічні науки» взяли активну участь у 1 етапі конкурсу студентських наукових робіт.

Переможцями 1 етапу конкурсу студентських наукових робіт  з педагогіки стали: 

  • Трошина С., Ченчивая О. (1 місце, галузь «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», керівник д.пед.н, проф. Т. Б. Поясок)
  • Угловий Р. (2 місце, галузь «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», керівник к.пед.н., доц. О. І. Беспарточна)
  • Коваль А. (3 місце, галузь «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», керівник к.пед.н., доц. О. І. Беспарточна).

Переможцями 1 етапу конкурсу студентських наукових робіт з психології стали:

  • Фощий С. (1 місце, галузь «Загальна та соціальна психологія», керівник к.психол.н, доц. О. В. Літвінова),
  • Брага С. (1 місце, галузь «Вікова та педагогічна психологія», керівник д.пед.н., доц. Л. В. Герасименко).

На засіданні випускової кафедри усі перелічені здобувачі призових місць з наукових робіт першого етапу конкурсу були визнані такими, що заслуговують на представлення їх досягнень на 2 етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького (для галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»), Херсонському державному університеті (для галузі «Загальна та соціальна психологія») та Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського (для галузі «Вікова та педагогічна психологія»).

Бажаємо успіхів!

НАУКОВІ ЗАХОДИ 2020

СТВОРЮЄМО РАЗОМ!

 

На кафедрі психології, педагогіки та філософії успішно функціонує Товариство студентів, аспірантів та молодих учених, діяльність якого спрямовує Федоренко Світлана Анатоліївна, кандидат історичних наук, доцент

Мета функціонування ТСАМУ – створення на кафедрі умов для максимального розкриття наукового та творчого потенціалу студентів спеціальності 053 Психологія та 011 Освітні, педагогічні науки, розвитку в них наукового мислення і навичок науково-дослідницької роботи, популяризації спеціальностей, розвитку інноваційної діяльності.

Read more...

Товариство молодих вчених

Наукова діяльність студентів спеціальності «Психологія»

(випускаюча кафедра психології, педагогіки та філософії (ППФ))

 

Всеукраїнська студентська олімпіада за напрямом «Педагогіка»

(для студентів технічних, аграрних, вищих навчальних закладів культури)

 

Read more...