• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

УКРАЇНА-ЛИТВА: СПІВПРАЦЯ У СФЕРІ ОСВІТИ.

05 березня 2020 року разом з директором Департаменту освіти Кременчуцької міської ради проф.Геннадієм Москаликом провели нараду з учасниками Проекту "Сучасна європейська освіта: нові можливості".
Нараду проведено в Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені Вітовта.
В нараді взяли участь представники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Кременчуцького педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, ВПУ №7, загальноосвітніх закладів Кременчука. В режимі СКАЙП-конференції до наради долучилися колеги з м. Конотоп Сумської області.

Read more...

Osnabruck, Germany

Мої вітання з минулими святами усім психологам Кременчуцького національного університету та тим, хто хоче навчатись на нашій спеціальності. Хочу поділитись з Вами враженнями від однієї з двох моїх наукових поїздок у минулом 2019 році. Це була поїздка до Германії, у м. Оснабрюк (півгодини їзди від Дортмунду на швидкісному поїзді та 60 км від голландського кордону). Поїздка відбулась восени, на початку жовтня. Була чудова осіння погода. Коли приземлявся на літаку у Дортмунді, був вражений все же яскраво зеленими ландшафтами німецької осині.

Тож, по порядку: спочатку про науку, потім про чудове університетське містечко Оснабрюк, його архітектурні ландшафти, та його вражаючий тропічний ботанічний сад під величезною скляною «шапкою» (все це відображено на відповідних фото).

Read more...

Професор кафедри психології, педагогіки та філософії Ткач Т. В.

Професор кафедри психології, педагогіки та філософії Ткач Т. В. викладає польскою мовою в Жешувській політехніці (PolitechnikaRzeszowskaim. Ignacego Łukasiewicza) навчальні дисципліни психологія (Psychologia) – 120 годин; психологію управління (Psychologia zarządzania) – 80 годин. Професор Москалик Г. Ф. є членом редакційної колегії наукового видання «Зошити наукові ВСГ. Серія : Освіта–Родина–Суспільство» (Польща); професор Ткач Т. В. – редактором видання «Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy» (Social Inequalities and Economic Growth) (Польща, Жешувській політехнічний університет).

Read more...