• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

ПРОБЛЕМИ ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ

Чергове засідання Школи Юного психолога, в рамках профорієнтації та психологічного просвітництва, було присвячене проблемі жінок і чоловіків в сучасному суспільстві. Наші магістранти - Галбург Ірина і Бихкало Ліна підготували гарний матеріал - ми обговорювали поняття "стать" та "гендер", дискутували з приводу гендерних стереотипів, аналізували особливості рис характеру, стилів діяльності та поведінки сучаних чоловіків та жінок. Підсумком роботи стали створені учасниками колажи на тему "Образ сучасної жінки та сучасного чоловіка". Хочеться відмітити, що сучасна молодь вже не так залежна від гендерних стереотипів, вони готові сприймати, насаперед, особистість людини, її бажання, інтереси, вільний вибір! Гарні враження сьогодні були від роботи наших студентів і від учасників школи юного психолога! Дякуємо за інтерес до психології!

 

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5 6

ПОЧАТОК РОБОТИ У 2020 РОЦІ

Лютий, 2020 р.

Почати роботу Школи юного психолога у 2020 році ми вирішили з розгляду теми "Комунікативна компетентність та емоційний інтелект". Важлива тема, адже ці компетентності вкрай необхідні для сучасної людини. Учасники знайомилися один з одним, працювали в командах, презентуючи групову роботу, аналізували різні емоційні стани, намагалися відчути один одного. Даний захід відбувся завдяки активній участі наших магістрантів - Баєва Богдана і Фощія Святослава, які в рамках науково-педагогічної практики продемонстрували отримані під час навчання навички щодо організації та проведення групової психологічної роботи з елементами тренінгу. Наступна зустріч - 29 лютого!

ФОТОЗВІТ: 1 2 3 4 5 6 

Звіт про роботу школи юного психолога на базі кафедри психології, педагогіки та філософії за осінній семестр 2016/2017 навчального року

   Протягом осіннього семестру на кафедрі психології, педагогіки та філософії відбулось три засідання Школи юного психолога.

   Учасниками Школи юного психолога є учні випускних класів загальноосвітніх шкіл та гімназій м. Кременчука (№22, 5, 11, 30, 5, 20 та інших), які цікавляться проблемами сучасної психології, прагнуть навчитися краще пізнавати як себе, так і інших людей, розвивати комунікативні навички тощо.

Школа юного психолога

  

Read more...

ОСІННІЙ СЕЗОН 2019

Осінній сезон 2019 в Школі юного психолога

 

Вже традиційно у вересні починає робота школи юного психолога на базі кафедри психології, педагогіки та філософії. Даний формат було започатковано для популяризації психологічних знань серед школярів, випускників загальноосвітніх шкіл м. Кременчука, а також для проведення профорієнтаційної роботи.

Read more...

Студентське життя

Звіт про роботу школи юного психолога на базі кафедри психології, педагогіки та філософії за 2015/2016 навчальний рік

 

На теперішній період відбулось два засідання школи юного психолога. Перше засідання відбулось 24 жовтня 2015 року, воно було присвячено знайомству майбутніх абітурієнтів з основними напрямками діяльності кафедри, особливостями роботи психолога в сучасних умовах розвитку українського суспільства. В роботі були застосовані елементи соціально-психологічного тренінгу, що дало змогу учасникам познайомитися один з одним, проаналізувати складові образу «Я». На засіданні учасники заповнили анкету абітурієнта, в якій зазначили найбільш цікаві для себе проблеми з психології, на які їм бажано було б знайти відповідь. Засідання провела доцент кафедри, к.психол.н. Літвінова Ольга Володимирівна. Було зареєстровано 45 учасників.

 

Read more...