• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

ОСІННІЙ СЕЗОН 2019

Осінній сезон 2019 в Школі юного психолога

 

Вже традиційно у вересні починає робота школи юного психолога на базі кафедри психології, педагогіки та філософії. Даний формат було започатковано для популяризації психологічних знань серед школярів, випускників загальноосвітніх шкіл м. Кременчука, а також для проведення профорієнтаційної роботи.

Read more...

Звіт про роботу школи юного психолога на базі кафедри психології, педагогіки та філософії за осінній семестр 2016/2017 навчального року

   Протягом осіннього семестру на кафедрі психології, педагогіки та філософії відбулось три засідання Школи юного психолога.

   Учасниками Школи юного психолога є учні випускних класів загальноосвітніх шкіл та гімназій м. Кременчука (№22, 5, 11, 30, 5, 20 та інших), які цікавляться проблемами сучасної психології, прагнуть навчитися краще пізнавати як себе, так і інших людей, розвивати комунікативні навички тощо.

Школа юного психолога

  

Read more...

Студентське життя

Звіт про роботу школи юного психолога на базі кафедри психології, педагогіки та філософії за 2015/2016 навчальний рік

 

На теперішній період відбулось два засідання школи юного психолога. Перше засідання відбулось 24 жовтня 2015 року, воно було присвячено знайомству майбутніх абітурієнтів з основними напрямками діяльності кафедри, особливостями роботи психолога в сучасних умовах розвитку українського суспільства. В роботі були застосовані елементи соціально-психологічного тренінгу, що дало змогу учасникам познайомитися один з одним, проаналізувати складові образу «Я». На засіданні учасники заповнили анкету абітурієнта, в якій зазначили найбільш цікаві для себе проблеми з психології, на які їм бажано було б знайти відповідь. Засідання провела доцент кафедри, к.психол.н. Літвінова Ольга Володимирівна. Було зареєстровано 45 учасників.

 

Read more...