• Телефон: (05366)  3-61-72
  • Пошта: kafspn@rambler.ru

Працевлаштування

     У період соціально-економічного розвитку України серед різноманітного спектру професій абітурієнти обирають цікаву та потрібну нашому суспільству спеціальність - психологію. Це й не дивно, тому що випускники вищого навчального закладу за кваліфікацією «бакалавр психології» мають можливість працювати в таких важливих для української спільноти напрямках як охорона здоров’я, фізичне здоров’я, фізична культура, соціальне забезпечення, освіта, наукове обслуговування та об’єднання громадян. Сферами економічної діяльності бакалавра з психології згідно з Державним сертифікатом видів економічної діяльності можуть бути наступні: дослідження та розробки в галузі гуманітарних і суспільних наук; освіта; охорона здоров’я та соціальна допомога; громадська діяльність; діяльність у сфері спорту; індивідуальні послуги.

     Згідно рішення розробників ОКХ та Державного класифікатору професій ДК003-95 виділено такі професійні назви робіт: фахівець з найму робочої сили; організатор з персоналу; помічник керівника виробничого підрозділу; інспектор з соціальної допомоги; фахівець з вирішення конфліктів та лаборант (освіта).

     Магістри-випускники вищого навчального закладу з психології згідно Державного сертифікату видів економічної діяльності ДК009-96 можуть працювати в таких сферах: дослідження та розробки в соціальних гуманітарних і соціальних наук; освіта (вища, навчання дорослих); охорона здоров’я та соціальна допомога; соціальна допомога (із забезпеченням проживання) і діяльність у сфері спорту; індивідуальні послуги. Професійні назви робіт: викладач вищого навчального закладу; науковий співробітник (психологія); психолог; консультант психолого-медико-педагогічної консультації.

    Випускники Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського є затребуваними спеціалістами в різних державних та приватних закладах, установах.