Студентське життя

Звіт про роботу школи юного психолога на базі кафедри психології, педагогіки та філософії за 2015/2016 навчальний рік

На теперішній період відбулось два засідання школи юного психолога. Перше засідання відбулось 24 жовтня 2015 року, воно було присвячено знайомству майбутніх абітурієнтів з основними напрямками діяльності кафедри, особливостями роботи психолога в сучасних умовах розвитку українського суспільства. В роботі були застосовані елементи соціально-психологічного тренінгу, що дало змогу учасникам познайомитися один з одним, проаналізувати складові образу «Я». На засіданні учасники заповнили анкету абітурієнта, в якій зазначили найбільш цікаві для себе проблеми з психології, на які їм бажано було б знайти відповідь. Засідання провела доцент кафедри, к.психол.н. Літвінова Ольга Володимирівна. Було зареєстровано 45 учасників.